محل تبلیغات شما
ادامه رسیدن به آرزوها با شمع
شارژ کردن شمع :
شارژ کردن یعنی اینکه شمع را با قدرت شخصی تان آماده کنید، شمع را محکم بین دست هایتان بگیرید. موم را بین انگشتان تان بگیریدو چشمان تان را ببندیدو احتیاج تان را با صدای بلند تکرار کنید.
مثلا من شمع را به نیت سلامتی شارژ می کنم تا برای من سلامتی بیاورد، این مورد را ۹ بار تکرار کنید واین فرآیند راسه بار تکرار کنید و انرژی را از دست ها به شمع منتقل کنید.
سپس برای ۵ دقیقه آرام بنشینید و احتیاج تان را مجسم کنید .
اکنون شمع جادویی شما برای انجام مراسم درخواست آماده شده است درست است که شمع سفید برای انجام هر درخواستی به کار برده می شود، امااگر خواستید از رنگ سفید به جای رنگ دیگری استفاده کنید کل فرآیند را ۶ بار تکرار کنید، مدیتیشن قبل از هر مراسم می تواند بسیار موثر باشد.
می توانید مراسم درخواست را به مراسمی آئینی تبدیل کنید. محلی برای خود درست کنید و تمام اشیا و عکس هایی که از آنها خاطره خوبی دارید و انرژی مثبت آنها را حس می کنید در آن قرار دهیداین مورد از موارد جانبی ریلکسیشن نیز محسوب می شود و کلا با ضمیر ناخودآگاه و نیروهای کهکشانی در ارتباط می باشد …
در این کار فقط و فقط باید تمرکز داشت و همچنین اعتقاد .

ادامه دارد.
منبع :galoos

شرایط اساسی استفاده از شمع

خاصیت هر شمع بر اساس رنگ آن شمع :

دوره خلق آینده (روش های مفید برای رفع نگرانی و اضطراب)

شمع ,تان ,تکرار ,بار ,مراسم ,رنگ ,شمع را ,بار تکرار ,تان را ,تکرار کنید ,مراسم درخواست

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دفتر وکالت وکیل لیست وکلا hotnetwpencue مجاهد heselbaifor فروشگاه کیف های سنتی جاجیمی گروه کوهنوردی طلوع ایثار مرور سردرد certleboutsurp Nancy's collection